facebook twitter twitter
projekt kwadrat projekt kwadrat
baner

Projektowanie wnętrz komercyjnych

W ofercie mojej pracowni znajdziesz też projektowanie wnętrz komercyjnych. Wykonuję od podstaw projekty biur, lokali usługowych, hoteli, restauracji, klubów i wielu innych przestrzeni publicznych. Dobierając materiały najwyższej jakości, tworzę niepowtarzalne aranżacje nadające wnętrzom wyjątkowy charakter. Każdy z moich projektów uwzględnia specyfikę danego miejsca oraz potrzeby i upodobania inwestora.

Dużą wagę przykładam do detali, a także staram się, by moje koncepcje były maksymalnie funkcjonalne. Jestem otwarta na wszelkie sugestie, gdyż zależy mi na Twoim zadowoleniu. Dbam również o to, by koszty realizacji projektu były optymalne, dopasowane do możliwości finansowych każdego klienta.
Architektura wnętrz jest nie tylko moim zawodem, ale również pasją! Dlatego też wkładam w projektowanie wnętrz komercyjnych oraz inne realizowane zlecenia całe swoje serce. Zapraszam do skorzystania z usług pracowni Projekt Kwadrat! Zachęcam do zapoznania się z pełną ofertą mojej pracowni, w której znajdziecie m.in. projekty wnętrz prywatnych, ogrodów oraz mebli.
PROJEKT KWADRAT
JOLANTA ŁYSAKOWSKA
UL. WIŚNIOWA 9, 95-070 RĄBIEŃ
NIP: 728-118-77-83
M: 601-966-306
E: biuro@projektkwadrat.pl
F: www.facebook.com/Projekt-Kwadrat
Copyright © 2018
Design by hokito