facebook twitter twitter
projekt kwadrat projekt kwadrat
baner

Oferta pracowni Projekt Kwadrat Jolanta Łysakowska


Projekt Kwadrat Jolanta Łysakowska jest pracownią działającą na rynku od 10 lat. W jej ofercie znajdziesz projektowanie wnętrz prywatnych oraz komercyjnych, a także ogrodów i mebli. Każde zlecenie wykonuję kompleksowo, rozpoczynając od projektu i jego wizualizacji, a na nadzorze nad jego realizacją kończąc. Jeśli więc chcesz, by Twoje mieszkanie zachwycało aranżacją oraz gustownymi meblami i dodatkami – skorzystaj z usług mojej pracowni!

Pracują w niej doświadczeni oraz bardzo kreatywni architekci wnętrz, którzy kochają swoją pracę i w każdy projekt angażują się tak samo mocno. Dzięki temu wszystkie zaaranżowane przez nas obiekty są widowiskowe, a panująca w nich atmosfera niezwykła. Zarówno w przypadku wnętrz prywatnych, jak i komercyjnych. Dostosowując projekt do charakteru oraz przeznaczenia danego pomieszczenia, uzyskujemy nie tylko piękne, ale też funkcjonalne wnętrza. Projekty mieszkań mają bowiem zupełnie inne wymagania niż aranżacje hoteli czy biur. Mimo to każdy obiekt posiada niepowtarzalny klimat, który jesteśmy w stanie wydobyć oraz odpowiednio podkreślić w swoich projektach.
Pracownia zajmuje się również projektowaniem ogrodów oraz mebli. Na każdym etapie projektu ściśle współpracujemy z klientem, by jak najlepiej odzwierciedlić jego gust w aranżowanym wnętrzu. Zachęcam do zapoznania się z moim Portfolio, w którym znajdziesz unikatowe projekty mieszkań i wnętrz komercyjnych. Na własne oczy przekonasz się, że warto oddać swoje mieszkanie w nasze ręce!
PROJEKT KWADRAT
JOLANTA ŁYSAKOWSKA
UL. WIŚNIOWA 9, 95-070 RĄBIEŃ
NIP: 728-118-77-83
M: 601-966-306
E: biuro@projektkwadrat.pl
F: www.facebook.com/Projekt-Kwadrat
Copyright © 2020
Design by hokito strony internetowe