facebook twitter twitter
projekt kwadrat projekt kwadrat
baner

Projektowanie ogrodów

Dlaczego warto zgłosić się do profesjonalisty, który zajmuje się projektowaniem ogrodów? Jest to jeden z reprezentacyjnych elementów każdego domu. Razem z fasadą budynku czy ogrodzeniem to pierwsza rzecz, którą widzi się z zewnątrz. Powinien być więc zadbany oraz zachwycać wyglądem i atmosferą. Zdaje sobie doskonale z tego sprawę i wiem, jak ważny jest dla ogólnego wrażenia, jakie robi dom. Dlatego obok usług związanych z aranżacjami wnętrz prywatnych, zajmuje się także projektowaniem ogrodów dla swoich klientów. Z chęcią pomogę Ci w kompleksowym zagospodarowaniu posiadanej przestrzeni, w swojej ofercie mam również projektowanie ogrodów. Każdy projekt tworzę w oparciu o indywidualne potrzeby klienta, jego gust, a także możliwości finansowe. Jestem również otwarta na wszelkie sugestie dotyczące wyboru roślin oraz innych elementów ogrodu.

Etapy projektowania ogrodów

Projektowanie ogrodów jest procesem wieloetapowym. Z reguły wygląda on następująco:
  • Pierwszym krokiem jest odwiedzenie ogrodu klienta, dzięki czemu mogę zapoznać się z jego przestrzenią, otoczeniem, w które ma się wpisać i jego indywidualnymi cechami.
  • Po drugie rozmawiam z klientem. Dzięki temu mogę poznać jego wymagania i oczekiwania względem gotowej aranżacji ogrodu.
  • Następnie opracowuje możliwe propozycje i przedstawiam kilka wizualizacji na podstawie wykonanego wcześniej wywiadu.
  • Ostatnim etapem jest stworzenie i pokazanie ostatecznego projektu, który powstaje na podstawie wcześniej otrzymanych od klienta sugestii i ewentualnych zmian czy modyfikacji wcześniej przygotowanych propozycji.
Tworzę projekty ogrodów, wykorzystując najnowsze trendy, dbając przy tym o ich odpowiednią adaptację do przestrzeni, w której mają się znaleźć. Staram się także o to, by ogród za każdym razem zyskał niepowtarzalny klimat umożliwiający beztroski wypoczynek lub aktywne spędzanie wolnego czasu.
Zapraszam do kontaktu oraz do skorzystania z moich usług! Zachęcam także do zapoznania się z pozostałą częścią mojej oferty. Zajmuje się, obok projektowania ogrodów, także projektowaniem mieszkań, przestrzeni komercyjnych oraz mebli.
PROJEKT KWADRAT
JOLANTA ŁYSAKOWSKA
UL. WIŚNIOWA 9, 95-070 RĄBIEŃ
NIP: 728-118-77-83
M: 601-966-306
E: biuro@projektkwadrat.pl
F: www.facebook.com/Projekt-Kwadrat
Copyright © 2020
Design by hokito strony internetowe