facebook twitter twitter
projekt kwadrat projekt kwadrat
baner

Projektowanie wnętrz

Pracownia Projekt Kwadrat specjalizuje się w profesjonalnym projektowaniu wnętrz prywatnych i komercyjnych. Tym samym wśród moich klientów znaleźć można zarówno osoby indywidualne, które zlecają mi aranżacje domów, mieszkań i ogrodów, jak również przedsiębiorstwa tworzące funkcjonalną przestrzeń biurową dla swojego zespołu. W moim portfolio nie brak także aranżacji wnętrz restauracji, hoteli, klubów czy obiektów usługowych. Projektuje też inne przestrzenie publiczne.
Mam 10-letnie doświadczenie w branży oraz szeroką wiedzę, którą nieustannie aktualizuję o nowe trendy architektoniczne, dostępne materiały oraz unikalne produkty. Moje projekty wnętrz każdorazowo uwzględniają specyfikę tworzonej przestrzeni, jej docelowe przeznaczenie i oczekiwania klienta. Nie bez znaczenia jest również założony na realizację budżet, do którego dopasowuję najlepsze rozwiązania.
Z moją pomocą stworzysz przestrzenie, o których marzysz. Takie, które idealnie spełnią swoje zadanie. Niezależnie czy wspólnie projektujemy Twój dom, biuro, hotel czy ogród zawsze możesz liczyć na indywidualne podejście i prawdziwie partnerskie warunki współpracy.
Zapraszam zarówno klientów z Łodzi, jak i innych miejscowości województwa łódzkiego!
PROJEKT KWADRAT
JOLANTA ŁYSAKOWSKA
UL. WIŚNIOWA 9, 95-070 RĄBIEŃ
NIP: 728-118-77-83
M: 601-966-306
E: biuro@projektkwadrat.pl
F: www.facebook.com/Projekt-Kwadrat
Copyright © 2020
Design by hokito strony internetowe