facebook twitter twitter
projekt kwadrat projekt kwadrat
baner

Projekty mieszkań

Pracownia Projekt Kwadrat Jolanta Łysakowska zajmuje się wykonywaniem kompleksowych projektów mieszkań w oparciu o wieloletnie doświadczenie oraz znajomość aktualnych trendów w zakresie aranżacji przestrzeni. Zapewniam terminową realizację projektu, dbając o najwyższą jakość wedle ustalonego z klientem budżetu. Aranżuję zarówno przestronne apartamenty, jak i niewielkie mieszkania, maksymalnie wykorzystując przestrzeń i możliwości pomieszczeń oraz dbając o potrzeby mieszkańców.

Funkcjonalna i estetyczne przestrzeń mieszkalna

Projektując pokój, sypialnię, czy kuchnię uwzględniam styl życia oraz gust domowników, oddając ich w ręce projekt mieszkania, który sprosta oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających klientów. Współpracuję z doświadczonymi i sprawdzonymi wykonawcami gwarantując kompleksową realizację inwestycji oraz sprawując nadzór na każdym jej etapie. Stawiam na sprawdzone rozwiązania w zakresie aranżacji przestrzeni ale chętnie realizuję również oryginalne i twórcze pomysły, dzięki którym mieszkanie staje się jeszcze bardziej funkcjonalne i przyjazne użytkownikom. Projektowanie wnętrz to moja pasja i chętnie podejmę się wykonania nawet najbardziej nietypowego projektu.

Zachęcam do zapoznania się z portfolio Pracowni Kwadrat, w której prezentuję niektóre zrealizowane projekty mieszkań, biur i obiektów użyteczności publicznej. Zapraszam do skorzystania z oferty.

PROJEKT KWADRAT
JOLANTA ŁYSAKOWSKA
UL. WIŚNIOWA 9, 95-070 RĄBIEŃ
NIP: 728-118-77-83
M: 601-966-306
E: biuro@projektkwadrat.pl
F: www.facebook.com/Projekt-Kwadrat
Copyright © 2020
Design by hokito strony internetowe