facebook twitter twitter
projekt kwadrat projekt kwadrat
baner

Wizualizacje

Urządzając mieszkanie lub dom, stajesz przed koniecznością podjęcia wielu decyzji, często bardzo trudnych i ważnych. Nawet z pozoru mniej istotne elementy mogą mieć duży wpływ na efekt całego przedsięwzięcia. Dlatego tak istotna jest dbałość o szczegóły i ich dopasowanie względem siebie. By Ci to ułatwić, przed sporządzeniem ostatecznego projektu przedstawię profesjonalną wizualizację mieszkania. Dzięki temu wyraźnie zobaczysz, jak wyglądała będzie proponowana przeze mnie aranżacja. Pozwoli Ci to na łatwe zapoznanie się z możliwym wyglądem mieszkania i przekazanie uwag czy sugestii dotyczących zmian, które według Ciebie powinny znaleźć się w projekcie.

Indywidualne projekty mieszkań

Wszystkie projekty mieszkań wykonuję w zgodzie z Twoimi potrzebami oraz gustem. Dzięki temu twoje wnętrza będą Ci odpowiadać w pełni zarówno pod względem funkcjonalności, jak i estetyki. Inspiracje do aranżacji mieszkań czerpię z obowiązujących trendów, nie zapominając jednak o upodobaniach i oczekiwaniach klientów. To ich zadowolenie jest najważniejsze. Dostarczam więc unikalne i nietuzinkowe koncepcje, które sprawią, że każdy z domowników poczuje się w tych wnętrzach wyjątkowo.
Zachęcam do zapoznania się ze szczegółami mojej oferty oraz wykonanymi projektami mieszkań. Pozwoli to na sprawdzenie dotychczasowych realizacji, a może nawet na odnalezienie stylu, który widziałbyś u siebie we własnych czterech kątach.

Serdecznie zapraszam do współpracy.
PROJEKT KWADRAT
JOLANTA ŁYSAKOWSKA
UL. WIŚNIOWA 9, 95-070 RĄBIEŃ
NIP: 728-118-77-83
M: 601-966-306
E: biuro@projektkwadrat.pl
F: www.facebook.com/Projekt-Kwadrat
Copyright © 2020
Design by hokito strony internetowe