facebook twitter twitter
projekt kwadrat projekt kwadrat
baner

Projektowanie wnętrz komercyjnych

Zakres usług oferowanych przez moją pracownię obejmuje projektowanie również wnętrz komercyjnych. Mam przyjemność pracować jako architekt biur, lokali usługowych, hoteli, restauracji, klubów i wielu innych przestrzeni publicznych. Moje projekty każdorazowo wykonuję od podstaw, dobierając materiały najwyższej jakości. Tworzę niepowtarzalne aranżacje, które nadają wnętrzom wyjątkowy charakter. W każdym z projektów uwzględniam specyfikę danego miejsca, jego przeznaczenie oraz potrzeby i upodobania inwestora.

Architekt biur z pasją

Szeroko pojęta architektura wnętrz jest nie tylko moją pracą, ale i wielką pasją. Przenika każdy element mojej codzienności, dzięki czemu w realizowane projekty przestrzeni biurowych i obiektów komercyjnych wkładam całe swoje serce.
Moje koncepcje są maksymalnie funkcjonalne i jednocześnie estetyczne, ponieważ w swojej pracy dużą wagę przywiązuję do detali, bo to one tworzą wnętrza. Jestem otwarta na sugestie klientów, gdyż ich zadowolenie jest moim priorytetem. Dbam również o to, by koszty realizacji projektu były optymalnie dopasowane do możliwości finansowych inwestora.
Zapraszam do zapoznania się z pełną ofertą usług oferowanych przez moją pracownię, jak również do portfolio zrealizowanych projektów. W przypadku zainteresowania zachęcam do kontaktu. Chętnie odpowiem na pytania dotyczące mojej pracy i przygotuje unikalny projekt dla Twojej firmy.
PROJEKT KWADRAT
JOLANTA ŁYSAKOWSKA
UL. WIŚNIOWA 9, 95-070 RĄBIEŃ
NIP: 728-118-77-83
M: 601-966-306
E: biuro@projektkwadrat.pl
F: www.facebook.com/Projekt-Kwadrat
Copyright © 2018
Design by hokito strony internetowe